فیاب آکا ساینم ام اف دی AKA SIGNUM MFD

فیاب آکا ساینم ام اف دی AKA SIGNUM MFD چه ویژگی هایی دارد؟

سکه یاب هست نهایت عمق ۸۰ سانت

تا ۱ متر با خطا کاوش میکند

یک سکه قدیمی 15 الی 20 سانتی متر میزند

یک کوزه پر از سکه 80 سانتی متر

فیاب آکا ساینم ام اف دی SIGNUM MFDساخت شرکت آکا AkA این سیستم هم به هیچ عنوان تو سطح زمین بالانس نمیشه

وفقط باید 30تا 40سانت ازسطح زمین بالاتر باشه وگرنه سری بالانسش به هم میریزه عمق زیادی میزنه ولی ثبات ندارد.

مرکز فروش فیاب وگنجیاب 09197977577تهران خلیج فارس فیاب ,signum ,ساینم

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود آهنگ و فیلم , سریال به وبلاگ آوای خوزستان خوش آمدید فروشگاه دیس شاپ عکاسی در شب پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دبستان شهید رضا کمالی کردوان علیا نرم افزار اندروید و کلیپ اسگل نیوز ارائه انواع ساندویچ پانل، ورقهای مات و شفاف فایبرگلاس، پلی استر ، انواع کانکس و سردخانه، پشم سنگ سئو رایگان پروکسی سوشا نت چیست رفتی بی تو همه روز شبم تاره دیگه نمیشه باور من رفتی با دلدار دیگه چیشد اون عشق زلالت كه به من دا عکست همیشه پیشمه توجمع عاشقا هاتگرام نسخه دسکتاپ انشا صفحه ی66نگارش یازدهم دانلوداهنگ زودبرگردپیشم ترجمه فارسی اهنگ insan insan fazil say دایی دلم برات تنگ شده بود تحقیق درباره علامه حلی واو چه ویژگی هایی داشت برداشت از چو خواهی که نامت نماند نهان مکن نام نیک بزرگان نهان